Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Blaszka cechowa Ag925 typ BL-925-CE-OK-8/1
Cena za gram:
18,70 zł 23,00 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~6,44 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
14,03 zł 17,25 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~4,83 zł brutto
W magazynie
Symbol produktu
BL-925-CE-OK-8/1
- Kup 50 po 14,03 zł 17,26 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Blaszka srebrna wykonane ze srebra Ag925 .Podstawowe przeznaczenie -oznaczenie próby ,logo firmy itp.
Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
BLASZKI CECHOWE srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | BL-925-CE-OK-8/1 |
|---|---|
| Średnica | 10mm |
| Grubość | 0,5mm |
| średnica otworu(przybliżona) | 1,1mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,28gram |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |