O nas

Spółka HOPEA została powołana do życia w 1992 roku. Ta rodzinna firma działa nieprzerwanie od tego czasu.

Od początku swojej działalności skupiliśmy się na srebrze. W pierwszych latach w ofercie były tylko druty i blachy zarówno próby Ag925 jak i Ag999. W kolejnych latach dynamicznie rozwijający się rynek zachęcił nas do zwiększenia asortymentu. Pojawiły się w stałej ofercie rury i profile, luty o różnej twardości, półfabrykaty w postaci zapięć, łańcuchów z metra i innych elementów stosowanych przez jubilerów i złotników.

Zawsze staramy się, aby cała nasza oferta była w ciągłej sprzedaży.  To dla nas bardzo ważne, abyście mogli Państwo kupić potrzebne rzeczy bez konieczności oczekiwania i straty czasu.

Naszą dewizą jest jakość i ciągłość dostaw, dlatego też wszystkie towary sprzedawane u nas są produkowane w Polsce i Unii Europejskiej. Współpracujemy z renomowanymi wytwórcami, którym również przyświeca ta dewiza. Wielokrotnie zwiedzaliśmy fabryki, gdzie powstają sprzedawane przez nas półwyroby, a ich właścicieli i pracowników po kilkunastu latach współpracy możemy nazwać dobrymi znajomymi.

Naszym dostawcą granulatu srebra Ag999 jest Polski kombinat KGHM Polska Miedź, z którym mamy podpisaną umowę o współpracy od kilkunastu lat.

W dziedzinie, którą się zajmujemy podstawowa wartość to uczciwość.

Od wielu lat aktywnie wspieramy środowisko twórców form złotniczych, występując jako fundator nagród konkursowych, pomagając w organizacji autorskich i przeglądowych wystaw srebra. To dla nas zaszczyt, że od wielu lat możemy spierać ludzi związanych ze Stowarzyszeniem Twórców Form Złotniczych. Czujemy się również zaszczyceni faktem współpracy z Galerią Sztuki w Legnicy , gdzie występowaliśmy jako sponsor corocznego konkursu Legnicki Festiwal Srebra – spotkania najwybitniejszych współczesnych artystów i instytucji kultury związanych z biżuterią i przedmiotami artystycznymi głównie ze srebra.

Jesteśmy także uczestnikiem największych branżowych imprez wystawienniczych w Polsce.

Z wieloma klientami łączy nas wieloletnia współpraca. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i staramy się być pomocni.

Mile witamy nowych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w naszym sklepie przy ulicy Orlej 8 w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy.

 

© HOPEA Sp. j.