Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Blaszka cechowa Ag925 typ BL-925-OW/5 x 8
Cena za gram:
18,70 zł 23,00 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~3,45 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
14,03 zł 17,25 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~2,59 zł brutto
W magazynie
Symbol produktu
BL-925-OW/5 x 8
- Kup 50 po 14,03 zł 17,26 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Blaszka srebrna wykonane ze srebra Ag925 .Podstawowe przeznaczenie -oznaczenie próby ,logo firmy itp.
Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
BLASZKI CECHOWE srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | BL-925-OW/5 x 8 |
|---|---|
| Grubość | 0,35mm |
| Długość(przybliżona) | 8mm |
| średnica otworu(przybliżona) | 1,3mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,15 gram |
| Przeznaczenie | Biżuteria oznaczona państwową cechą probierczą. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |