Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
grubość- 0,3mm TWARDA /BLACHA srebrna Ag930/
Cena za kilogram:
11 800,00 zł 14 514,00 zł Przybliżona cena za 1 cm kwadratowy: ~4,64 zł brutto
Cena za kilogram po upuście 10% przy zakupie od 0.1 kg:
10 620,00 zł 13 062,60 zł Przybliżona cena za 1 cm kwadratowy: ~4,18 zł brutto
- Kup 0.1 po 10 620,00 zł 13 062,60 zł za każdy i zaoszczędź 10%
Blacha srebrna próby Ag930 twarde ( nie wyżarzona na końcu procesu walcowania). W stałej sprzedaży arkusze o wymiarach 300mm /400mm.Tniemy w/w arkusze na wymiary zgodnie z zapotrzebowanie klienta(wymaga indywidualnych ustaleń). Zamówienia na blachy w arkuszach o wymiarach większych albo o bardzo dokładnych wymiarach lub inny twardościach realizujemy w ilości minimum 250 gram.
Blachy i taśmy srebrne Ag930 zostały wyprodukowane w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 100 gram produktów z kategorii:
Blachy i Taśmy srebrne Ag930
| Symbol produktu | BLR-930-0,3-Z6 |
|---|---|
| Grubość | 0,3 mm |
| Długość(przybliżona) | 400mm |
| Szerokość(przybliżona) | 300mm |
| Waga 1 cm2 (przybliżona) | 0,32gram (0,00032 kg) |
| Stan twardości | twarda |
| Materiał | Srebro próby Ag930 |
| Skład chemiczny % | Ag 93,09, Cu 6,90 |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |