Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Oponka srebrna FASETOWANA typ F/OPO-FAS-3-925
Cena za gram:
17,85 zł 21,96 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~1,10 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
13,39 zł 16,47 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~0,82 zł brutto
Brak w magazynie
Symbol produktu
F/OPO-FAS-3-925
- Kup 50 po 13,39 zł 16,47 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Oponka srebrna FASETOWANA wykonane za srebra Ag925.
Produkt wyprodukowany w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
OPONKI-DYSKI-KOSTKI srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | F/OPO-FAS-3-925 |
|---|---|
| Średnica | 3mm |
| Grubość | 1,5mm |
| średnica otworu(przybliżona) | 1,1mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,05 gram |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |