Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Średnica 2mm/0,4mm/RURKI Ag 925 -CIĘTE
Cena za gram:
15,35 zł 18,88 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~0,76 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
11,51 zł 14,16 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~0,57 zł brutto
W magazynie
Symbol produktu
R-925-2,0X0,4/2MM
- Kup 50 po 11,51 zł 14,16 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Rurka srebrna wykonana ze srebra próby Ag925.
RURKI Ag925 -CIĘTE wyprodukawne zostały w UNII EUROPEJSKIEJ.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
RURKI CIĘTE srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | R-925-2,0X0,4/2MM |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 2mm |
| Grubość ścianki | 0,4mm |
| Długość(przybliżona) | 2mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,04 gram |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |