Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
SZPILKA srebrna typ SZP-925-TM3/40x0,6
Cena za gram:
22,70 zł 27,92 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~4,47 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
17,03 zł 20,94 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~3,35 zł brutto
W magazynie
Symbol produktu
SZP-925-TM3/40x0,6
- Kup 50 po 17,03 zł 20,95 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Szpilka srebrna zakończona talerzykiem o średnicy 3mm wykonana ze srebra próby Ag925.
Produkt wyprodukowany w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
SZPILKI srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | SZP-925-TM3/40x0,6 |
|---|---|
| Średnica talerzyka | 3mm |
| Długość(przybliżona) | 40mm |
| Średnica drutu | 0,6mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,16 gram |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |