Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Sztyft srebrny typ SZ-925-T-P6
Cena za gram:
20,20 zł 24,85 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~5,71 zł brutto
Cena za gram po upuście 25% przy zakupie od 50 g:
15,15 zł 18,63 zł Przybliżona cena za 1 szt.: ~4,29 zł brutto
W magazynie
Symbol produktu
SZ-925-T-P6
- Kup 50 po 15,15 zł 18,63 zł za każdy i zaoszczędź 25%
Szczegóły
Sztyft srebrny ozdobny -talerzyk płaski- wykonany ze srebra próby Ag925 z dwoma nacięciami .
Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

przy zakupie powyżej 50 gram produktów z kategorii:
Sztyfty i zawieszki na sztyfcie srebrne Ag925
Więcej informacji
| Symbol produktu | SZ-925-T-P6 |
|---|---|
| Średnica talerzyka | 6mm |
| Średnica sztyftu(przybliżona) | 0,9mm |
| Długość(przybliżona) | 12mm |
| Materiał | Srebro próby Ag925 |
| Waga sztuki(przybliżona) | 0,23 gram |
| Przeznaczenie | Produkcja i naprawa biżuterii. |
| Producent | Hopea sp.j. |
| Ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa | UWAGA-OSTRZEŻENIE |